Atrakcje weselne

Wesele to jedno z najważniejszych przyjęć w życiu człowieka. Nie dziwi zatem fakt, że dokładamy wszelkich starań, by było ono jak najbardziej udane. Starannie układamy listę gości, z zaangażowaniem wybieramy lokal odpowiadający wszelkim naszym potrzebom i oczekiwaniom, pieczołowicie komponujemy menu… Atrakcje weselne? To doskonały sposób na urozmaicenie tej wyjątkowej imprezy! Większość z nas nie wyobraża sobie wesela bez oczepin, ale pozostałe weselne zabawy (takie jak: gorące krzesła, czy fanty) coraz chętniej zastępujemy profesjonalnymi niespodziankami dla naszych gości.

Atrakcje dla gości weselnych to gwarancja, że wszyscy będą się doskonale bawić, a nasze wesele na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Najpopularniejsze obecnie atrakcje na wesele to różnego rodzaju pokazy (np.: sztuki barmańskiej, sztuczek magicznych, tańca, czy fireshow), prezentacje filmu i/lub zdjęć z dzieciństwa Młodej Pary oraz fotobudka. Niesłabnącą popularnością cieszy się również ponadczasowe karaoke. Nasz obiekt to idealne miejsce do zrealizowania cudownego wesela okraszonego dowolnymi atrakcjami. Z przyjemnością pomożemy Państwu w ich zorganizowaniu!

Atrakcje dla dzieci na weselu

Jeżeli Para Młoda decyduje się na zaproszenia na swoje wesele najmłodszych członków rodziny oraz dzieci przyjaciół – powinna również przemyśleć kwestię dodatkowych atrakcji, dedykowanych tym specjalnym gościom. Odpowiednie atrakcje dla dzieci na weselu to gwarancja, że maluchy i ich rodzice będą się doskonale bawić. Najprostszym rozwiązaniem jest zatrudnienie na czas wesela animatora (lub animatorów, w zależności od liczby zaproszonych na uroczystość dzieci), którzy kompleksowo i profesjonalnie zajmą i zaopiekują się najmłodszymi gośćmi. Animatorzy mogą być przebrani za klownów i proponować dzieciom zabawy dopasowane do ich wieku i poziomu aktywności (w zależności od potrzeb: energetyzujące lub wyciszające).

Jeżeli małoletni goście weselnej imprezy dobrze się znają (np. często się widują podczas różnego rodzaju spotkań rodzinnych) oraz dobrze czuję w swoim towarzystwie – możemy zaproponować im osobny stolik, z menu dopasowanym do ich potrzeb i oczekiwań. Weselna dania dla dzieci mogą być nieco prostsze od tych serwowanych dorosłym. Dobrze jest również pomyśleć o zwykłych przekąskach (kruchych ciastkach, drażach, chrupkach, owocach) i lodach – nie wszystkie dzieci lubią bowiem wyszukane weselne ciasta. Jeśli przydzielimy dzieciom jakieś specjalne role podczas wesela z pewnością poczują się wyróżnione i docenione. Weselne Wilczopole jest obiektem otwartym na dzieci, w przestronnych salach znajdzie się wystarczająco dużo miejsca, by najmłodsi goście mogli bawić się w pobliżu dorosłych. Dysponujemy również dodatkowymi pomieszczeniami, które możemy zaaranżować wedle Państwa pomysłu.