Animator zabaw dziecięcych

Profesjonalny animator dla dzieci jest gwarancją udanej imprezy, której sporą grupę gości stanowią właśnie małoletni. „Animo” (z j. łacińskiego) oznacza „tchnąć w coś życie” i to właśnie ożywianie zabawy i przeciwdziałanie nudzie jest jego głównym zadaniem. Animatorzy to osoby kreatywne i zaangażowane, o wysokich umiejętnościach interpersonalnych, potrafiący konstruktywnie i efektywnie współpracować z dziećmi oraz szybko dopasowywać się do zmieniających się warunków i nastroju grupy.

Animator zabaw dla dzieci dysponuje licznymi narzędziami (zarówno tymi materialnymi, jak i pozamaterialnymi), które pozwalają mu na przeprowadzania dowolnych, angażujących gier, dopasowanych do wieku i liczby małoletnich gości. W zależności od indywidualnych ustaleń oraz potrzeb grupy (w ogóle oraz w danej chwili) – animator może proponować dzieciom rozmaite zabawy ruchowe, tematyczne, konstrukcyjne lub plastyczne. Atrakcją uwielbianą przez niemal wszystkie dzieci jest malowanie twarzy, robienie wodnych tatuaży, skręcanie balonów oraz puszczanie wielkich baniek mydlanych (to zabawa idealna do ogrodu!).

Dzieci nie będą się nudziły

Planujecie wesele lub inne przyjęcie z udziałem dzieci? W Weselnym Wilczopolu oraz na otaczającym je terenie znajdzie się wystarczająco dużo miejsca do zorganizowania atrakcyjnych, prowadzonych przez animatora (lub grupę animatorów) zabaw dla najmłodszych gości. Z przyjemnością pomożemy Państwu w znalezieniu sprawdzonego animatora z Lublina lub okolic oraz wesprzemy podczas ustalania szczegółów współpracy z nim (czasu pracy, zakresu obowiązków, rodzaju i ilości zabaw oraz cennika usług).

Profesjonalny animator przyda się również do obsługi dodatkowych atrakcji, takich jak fotobudka, czy dmuchańce (dmuchane zamki, zjeżdżalnie, czy tory przeszkód). To on będzie czuwał nad przebiegiem zabaw, zapewniał płynność i przepustowość poszczególnych urządzeń oraz dbał o bezpieczeństwo użytkowników. Dysponując fachową wiedzą na temat danego urządzenia – zagwarantuje jego sprawną obsługę, co pozwoli uniknąć ewentualnych awarii.