Dmuchany zamek, trampolina, czy suchy basen?

Obecnie organizatorzy rozmaitych przyjęć coraz chętniej korzystają z możliwości wynajmu dodatkowych niespodzianek dla najmłodszych gości. Dmuchańce to zdecydowanie najbardziej uniwersalne atrakcje, które możemy dobrać tak, by zaspokoiły potrzeby zarówno młodszych, jak i starszych dzieci. Możemy postawić na tradycyjny dmuchany zamek (prosty lub większy, formą nawiązujący do placu zabaw lub toru przeszkód), dmuchaną trampolinę lub zjeżdżalnię. Ciekawą propozycją dla najmłodszych dzieci będzie suchy basen z piłeczkami – jego zaletą jest fakt, że można go rozłożyć wewnątrz budynku (np. w jednym z pomieszczeń dodatkowych w wynajmowanym obiekcie).

Dmuchańce zapewniają bezpieczną zabawę i są tym, co większość dzieci po prostu uwielbia. W kategorii dmuchanych atrakcji dostępne są urządzenie o różnych gabarytach i różnym stopniu trudności (ważne, by dobrać je do wieku i możliwości dzieci). Na przyjęcia weselne, komunie i chrzciny najlepiej wynająć urządzenia od firmy, która gwarantuje dmuchańce najwyższej jakości, posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty oraz zapewnia profesjonalną ich obsługę.

Ogromna frajda!

Projektując jakąkolwiek imprezę dla dzieci lub taką, w której dzieci będą stanowiły sporą grupę gości – warto zaplanować odpowiednie atrakcje dedykowane właśnie im. Pozwoli to na bezpieczne urozmaicenie czasu najmłodszym, a co za tym idzie – będzie skutecznie przeciwdziałało znużeniu i nudzie. Gwarantując frajdę dzieciom zapewnimy również doskonałą zabawę ich rodzicom, którzy zamiast wymyślać swoim pociechom kolejne rozrywki, będą mogli po prostu… się rozerwać!

Dobra atrakcja dla dzieci to atrakcja dobrze dobrana do ich wieku i potrzeb. Istotna jest również liczba małoletnich gości – ilość i przepustowość atrakcji powinna gwarantować płynną zabawę wszystkim zainteresowanym nią uczestnikom imprezy. Planujecie urządzenie przyjęcia komunijnego, chrzcin lub wesela w Weselnym Wilczopolu? Z przyjemnością pomożemy Państwu w zorganizowaniu dodatkowych atrakcji dla najmłodszych gości, pomożemy dobrać ich odpowiedni rodzaj i ilość (biorąc pod uwagę liczbę i wiek uczestników przyjęcia, a także ceny poszczególnych urządzeń) oraz zasugerujemy najlepsze usytuowanie atrakcji w otaczający budynek ogrodzie.