Fotobudka na wesele

Budka fotograficzna to weselna atrakcja, która zyskuje na popularności w zawrotnym tempie, przede wszystkim dzięki swej uniwersalności i wielowymiarowości. Robienie sobie zdjęć (solo lub w towarzystwie) to doskonała zabawa dla wszystkich gości (bez ograniczeń wiekowych!) oraz prawdziwa fabryka weselnych pamiątek! Zdjęcia mogą być spersonalizowane, np. opatrzone opisem upamiętniającym datę ślubu, czy imiona nowożeńców oraz opatrzone wybraną przez nich ramką. Świetnym pomysłem jest umieszczenie obok budki księgi pamiątkowej i poproszenie gości weselnych o pozostawienie jednej kopii ich zdjęcia wraz z podpisami, czy życzeniami.

Fotobudka to gwarancja doskonałej zabawy na każdej imprezie, bez względu na okazję i motyw przewodni. Warto więc wziąć pod uwagę jej wynajęcie również podczas organizacji przyjęć innego typu, np. firmowych, z okazji urodzin lub imienin, komunii, bądź chrztu. Zdjęcia, które zostaną zrobione w budce będą wyjątkową pamiątka, do której będziemy wracać z przyjemnością i uśmiechem.

Ile kosztuje fotobudka?

Fotobudka na wesele to atrakcja z tzw. średniej półki cenowej. W zależności od konkretnej firmy oferującej wynajem tego typu urządzeń – ceny zaczynają się od około 700 zł za 2 godziny pracy urządzenia. W cenę tę zazwyczaj wliczony jest transport, montaż i demontaż urządzenia, jego obsługa podczas przyjęcia oraz nielimitowana ilość zdjęć i odbitek. Dodatkowo płatne mogą być akcesoria, które uatrakcyjnią fotografie (np. peruki, okulary, kapelusze, rekwizyty na pikach) – po uzgodnieniu z firmą wynajmującą budkę możemy je również przygotować samodzielnie.

Zdecydowali się Państwo na urządzenie przyjęcia weselnego w Weselnym Wilczopolu i zastanawiacie się nad dodatkowymi atrakcjami dla gości? Z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu fotobudki z Lublina lub okolic – tak, by oferta była jak najatrakcyjniejsza cenowo i gwarantowała najwyższą jakość zdjęć oraz profesjonalną obsługę urządzenia. Animator opiekujący się budką fotograficzną będzie czuwał nad bezpiecznym i bezawaryjnym przebiegiem zabawy, utrzyma urządzenie w należytym porządku i zachęci do zrobienia sobie zdjęcia nawet najbardziej nieśmiałych gości.