Stół wiejski na wesele

Wiejski stół to bardzo smaczna propozycja na weselne przyjęcie, którą będzie doskonałą alternatywą dla popularnego stołu szwedzkiego. W jednym i drugim przypadku goście mają możliwość nieograniczonego korzystania ze wszystkich produktów znajdujących się na stole, co pozwala im na komponowania dowolnych przekąsek, w dowolnym momencie przyjęcia. Stół wiejski na wesele to produkty i potrawy kojarzone z polską wsią, zaprezentowane w charakterystyczny sposób, przywodzący na myśl odświętnie zastawione ławy w wiejskich domostwach.

Wiejski stół doskonale wpisze się w każdy rodzaj weselnego przyjęcia, bez względu na jego charakter czy motyw przewodni. Tradycyjne, swojskie przysmaki z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom.

Co powinno znajdować się na stole wiejskim?

Weselny stół wiejski to dla wielu gości możliwość spróbowania domowej roboty, wiejskiego jedzenia – takiego bez konserwantów i barwników. W tę smaczną koncepcję doskonale wpiszą się m.in.: kiełbasy i wędliny (mogą leżeć na stole i/lub być powieszone w pętach nad stołem), domowej roboty salceson, wędzona szynka, wiejski chleb na zakwasie (pieczony według tradycyjnych receptur, bez spulchniaczy i ulepszaczy), smalec ze skwarkami i cebulą, masło, kiszone ogórki… Na stole możemy również postawić alkohol m.in. rozmaite nalewki.

Weselne Wilczopole oferuje swoim Klientom możliwość zamówienia wiejskiego stołu na weselę lub inną imprezę (Komunię, Sylwestra, studniówkę, czy przyjęcie firmowe). Do Państwa dyspozycji oddajemy solidny stół z litego drewna, który możemy udekorować lnianym lub bawełnianym obrusem oraz kompozycjami kwiatowymi oraz tradycyjnymi drewnianymi deskami i naczyniami. Na stole znajdą się wyłącznie najwyższej jakości produkty i potrawy wiejskie i/lub regionalne, które podbiją podniebienia Państwa gości. Cena wynajmu stołu zależy od szczegółów zamówienia i może się wahać.