Organizacja imprezy Andrzejkowej

Andrzejki wyprawia się najczęściej w wigilię świętego Andrzeja (czyli 29 listopada), ale nic nie stoi na przeszkodzie, by odbyły się one w inny listopadowy wieczór. Impreza Andrzejkowa tradycyjnie kojarzona jest z wróżbami i magią. Lanie wosku? Oczywiście! Przecież to „cień wosku pokaże, co nam życie niesie w darze”. Wróżyć możemy również z kart, kamieni, a nawet butów. Na Andrzejkowej zabawie nie powinno zabraknąć doskonałej muzyki i wyśmienitego jedzenia – w kulturze chrześcijańskiej są to bowiem ostatki, czyli ostatni moment na huczną zabawę przed adwentem.

Organizacja imprezy Andrzejkowej to spore wyzwanie logistyczne: należy znaleźć odpowiedni lokal i zaplanować jego wystrój, skomponować menu, zaprosić muzyków, zaplanować atrakcje na czas trwania zabawy… Andrzejki najczęściej obchodzimy w mniejszym lub większym gronie znajomych i przyjaciół, ale to również doskonały pomysł na firmową imprezę integracyjną.

Udana impreza ostatkowa

Weselne Wilczopole to wyjątkowy punkt na mapie Lublina, w którym mogą Państwo zorganizować niezapomniany wieczór (i noc!) Andrzejkową. Z przyjemnością podzielimy się nasza wiedzą i doświadczeniem oraz pomożemy w zaplanowaniu całej imprezy – od wystroju sali, przez ustalenie optymalnego menu i muzyki, aż po wsparcie w poszukiwaniu animatora, konferansjera, czy magika, którzy poprowadzą lub uświetnią Państwa zabawę.

Nasz obiekt usytuowany jest w spokojnej okolicy Lublina, w miejscu oddalonym od centrum miasta jedynie o 9 km. Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy przestronne sale, w których łącznie może bawić się nawet 200 osób, w tym przynajmniej kilku Andrzejów! Sale są klimatyzowane i mają doskonałą akustykę. Nasi kucharze serwują pyszne, domowe jedzenie. Obiekt jest ogrodzony i otoczony eleganckim ogrodem, w którym będziecie mogli Państwo zaczerpnąć świeżego powietrza.