Zorganizuj chrzciny w Lublinie

Zorganizowanie przyjęcia z okazji Chrztu Świętego dziecka to spore wyzwanie dla świeżo upieczonych rodziców. Wcześniejsze, dokładne zaplanowanie wszystkich szczegółów przyjęcia pozwoli nam celebrować ten ważny dzień w spokoju i radości. Przygotowania się do świętowania chrzcin dziecka zacznijmy od sporządzenia listy gości oraz wynajęcia odpowiedniego lokalu – dostosowanego do liczby uczestników imprezy, z odpowiednią atmosferą i smaczną kuchnią.

Weselne Wilczopole to doskonały lokal na chrzciny w Lublinie, oddalony od centrum miasta jedynie o 9 km, położony w spokojnej okolicy z pięknymi widokami i oddalony od głównej drogi o około 400 m. Nasi Klienci mogą wybrać jedną (lub więcej, w zależności od indywidualnych potrzeb) z trzech nowoczesnych, komfortowych i klimatyzowanych sal, a podczas przyjęcia korzystać bez ograniczeń z pięknego ogrodu z eleganckimi altanami oraz funkcjonalnych pomieszczeń dodatkowych (w tym pokój, w którym rodzice będą mogli bezpiecznie przebrać lub nakarmić dziecko). Obiekt jest ogrodzony, posiada obszerny parking oraz pokoje noclegowe dla gości przybywających z daleka.

Wyjątkowe warunki lokalu

Chrzciny to przyjęcie, którego duchowy charakter determinuje kolorystykę i rodzaj oprawy w lokalu oraz sposób udekorowania stołów i krzeseł. W naszym obiekcie stawiamy na nowoczesny minimalizm, stonowane barwy bazowe, gustowne ozdoby i świeże kwiaty, a ostateczny wystrój sali każdorazowo konsultujemy z naszymi Klientami. Bezpieczne i ciche otoczenie budynku to optymalne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi, które mogą pobiegać po ogrodzie lub uciąć sobie drzemkę w wózku, z dala od głośnych rozmów i śmiechów.

Przyjęcie z okazji Chrztu Świętego to, po strawie dla ducha, czas na strawę dla ciała. Nasi doświadczeni kucharze przygotują wyśmienite potrawy, których smak ukontentuje nawet najbardziej wymagające podniebienia. Z przyjemnością pomożemy Państwu skomponować idealne menu, które zaspokoi potrzeby i oczekiwania wszystkich gości (w tym dzieci i osoby będące na dietach wykluczających).