Organizacja stypy

Stypa to uroczystość żałobna organizowane po pogrzebie bliskiej nam osoby, na które zaprasza się przede wszystkim krewnych i najbliższych przyjaciół zmarłego. To dobra okazja, by w spokojnej atmosferze powspominać członka rodziny i przyjaciela, spędzając ten trudny, popogrzebowy czas w gronie osób, którym będzie go brakowało. Drugim, nie mniej ważnym powodem organizacji stypy jest chęć ugoszczenia bliskich osób, które na pogrzeb przybyły z odległych rejonów kraju lub z zagranicy.

Organizacja stypy to zadanie, które najlepiej powierzyć profesjonalistom – zajmą się logistyczną stroną przedsięwzięcia, zdejmując z żałobników wszelkie związane z tym obowiązki. Stypa może odbyć się w domu pogrzebowym, restauracji lub lokalach specjalizujących się w organizowaniu różnego rodzaju przyjęć. Jeżeli zdecydujemy się na taką właśnie opcję – wystarczy, że podamy organizatorom orientacyjną liczbę gości, godzinę spotkania oraz ustalimy menu. Jedyne o czym będziemy musieli pamiętać to zaproszenie żałobników na stypę oraz wskazanie im dokładnego adresu lokalu.

Konsolacja – pożegnanie członka rodziny

W naszym obiekcie organizujemy konsolacje – zarówno te kameralne, dla najbliższej rodziny i przyjaciół, jak i te dla większej ilości osób (w trzech salach możemy komfortowo podjąć nawet dwustu żałobników). Oferujemy eleganckie, klimatyczne wnętrza, bez przesadnych i nie pasujących do nastroju tego typu spotkań ozdób i dekoracji (sale mogą zostać udekorowane w dowolny, wybrany przez Państwa sposób, np. ulubionymi kwiatami zmarłej osoby). Stypa może przebiegać w ciszy lub przy sączącej się w tle, wybranej przez Państwa muzyce (np. klasycznej lub utworach, które szczególnie lubiła osoba zmarła).

Atutem naszego obiektu jest doskonała kuchnia oraz możliwość dopasowania menu do indywidualnych potrzeb – tak, by poczęstunek po pogrzebie spełnił oczekiwania wszystkich żałobników. Uczta pogrzebowa? Oferujemy zarówno sycące, ciepłe dnia, jak i zimne przekąski oraz klasyczne desery, które doskonale wpiszą się w podniosły charakter spotkania. Nasi goście mogą bez ograniczeń korzystać z okalającego obiekt pięknego ogrodu oraz stojących w nich altanek – będą Państwo mogli w nich spokojnie usiąść, odetchnąć świeżym powietrzem i spokojnie porozmawiać.