Lokal na Studniówkę

Studniówka to najczęściej pierwszy poważny bal w życiu młodego człowieka i jako taki – wymaga wyjątkowej oprawy. Lokal na studniówkę musi być przede wszystkim przestronny, by komfortowo pomieścić wszystkich uczestników imprezy – zarówno przy stołach, jak i na parkiecie. Nie bez znaczenia jest również wystrój lokalu. Studniówkowa sala balowa powinna być wytworna i elegancka, z odpowiednio udekorowanymi stołami i krzesłami. W klimat tego wyjątkowego balu doskonale wpiszą się delikatne tkaniny drapowane pod sufitem, kryształowe żyrandole i gustowne kompozycje z żywych kwiatów.

Weselne Wilczopole oferuje trzy nowoczesne, klimatyzowane sale ze świetną akustyką, w których wygodnie może bawić się nawet 200 osób. To idealny lokal na studniówkę w Lublinie! Obiekt oddalony jest od centrum miasta o 9 km, usytuowany w spokojnej okolicy, z dala od głównej drogi, z pięknymi widokami roztaczającymi się z urokliwego ogrodu. Z przyjemnością pomożemy Państwu w zorganizowaniu tego wyjątkowego wieczoru, wesprzemy Państwa naszą wiedzą i doświadczeniem we wszystkich procesach decyzyjnych.

Duża sala balowa

Maturzystom, którzy chcą na sto dni przed maturą przeżyć niezapomniany wieczór (i noc!) w absolutnie wyjątkowej atmosferze – oferujemy jedną z piękniejszych sal balowych w Lublinie, doskonale urządzoną, oświetloną i nagłośnioną. Przestronne wnętrza pozwolą na odtańczenie tradycyjnego poloneza oraz swobodną zabawę przy wybranej przez Państwa muzyce. Stylowe stoły i krzesła, przepiękne kryształowe żyrandole i eleganckie dekoracje doskonale wpiszą się w podniosły charakter imprezy. Pięknie urządzony ogród w wydaniu zimowym sprawi, że budynek będzie wyglądał bardzo klimatycznie.

Profesjonalni kucharze przygotują na Państwa studniówkę wyśmienite jedzenie (sycące dania główne I oryginalne przekąski) , które podbije kubki smakowe uczniów i nauczycieli, a nasi pracownicy z przyjemnością i zaangażowaniem obsłużą całą imprezę, dbając o komfort i wygodę wszystkich gości oraz porządek w salach i na stołach. Jak długo będziemy się bawić? Renesansowy poeta Jan Kochanowski sugerował, by “skończyć o pianiu kura, bo później już tylko matura”.