Organizacja imprez okolicznościowych

Organizacja imprez okolicznościowych to ogromne wyzwanie logistyczne. Piękna, komfortowa sala i adekwatny do rodzaju przyjęcia wystrój, doskonale wyposażone zaplecze, wyśmienita kuchnia, profesjonalna i zaangażowana obsługa… Każdy z tych elementów jest równie ważny i ma bezpośredni wpływ na to jak zostanie odebrana i zapamiętana dana impreza.

Każde przyjęcie okolicznościowe powinno być zaplanowane i przygotowane z najwyższą starannością, w oparciu o szczegółową analizę potrzeb i oczekiwań gości. Kluczem do udanej imprezy jest oczywiście wybór odpowiedniego miejsca, dopasowanego do liczby uczestników imprezy, usytuowanego w ładnej i bezpiecznej okolicy oraz oferującego wszelkie nowoczesne udogodnienia, a także najwyższej jakości obsługę i doskonałą kuchnię.

Niezapomniane przyjęcia

Weselne Wilczepole to niezwykłe miejsce na imprezowej mapie Lublina. Nowoczesny i elegancki obiekt, oddalony od centrum miasta jedynie o 9 km i usytuowany ok. 400 metrów od głównej drogi to idealne miejsce na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia okolicznościowego. Budynek okala urokliwy ogród, z którego można podziwiać przepiękne widoki. Ponadto do dyspozycji gości są klimatyczne altany rozmieszczone w ogrodzie – doskonałe miejsce, by odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy. Całość została ogrodzony, by zapewnić gościom maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Szukacie Państwo wyjątkowego miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego lub komunijnego? Planujecie chrzciny, huczne urodziny lub studniówkę? A może jesteście odpowiedzialni za zaplanowanie i przygotowanie imprezy firmowej? Z równą przyjemnością, pasją i zaangażowaniem pomożemy w zorganizowaniu każdej z tych imprez, bez względu na jej charakter i liczbę gości! Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi salami, w których wygodnie może bawić się nawet 200 osób oraz kompleksem funkcjonalnych i eleganckich pomieszczeń dodatkowych (oferujemy m.in. noclegi dla gości). Wystrój sal oraz menu jest każdorazowo dopasowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.