Imprezy firmowe

Imprezy firmowe to doskonały sposób na zgranie zespołu i okazja do budowania dobrych relacji między pracownikami. Czas spędzony wspólnie poza miejscem pracy, na swobodnej zabawie i niezobowiązujących rozmowach z pewnością przełoży się pozytywnie na więzi w zespole, motywację wśród zatrudnionych osób oraz wzmocni ich identyfikację z firmą. Imprezy firmowe to również okazja do celebrowania różnego rodzaju świąt.

Weselne Wilczopole to doskonała lokalizacja w Lublinie (oddalona od centrum miasta jedynie o 9 km), w której mogą Państwo zorganizować dowolną imprezę firmową, zarówno kameralną, jak i dla większej ilości pracowników (w naszych salach może komfortowo bawić się nawet 200 osób). Imieniny szefowej? Okrągłe urodziny prezesa? Dwudziestolecie firmy? Awans? A może zrealizowany z nawiązką budżet? Każda z tych okazji jest dobra, by przygotować wyjątkową imprezę firmową!

Imprezy integracyjne dla firm

Imprezy dla firm mogą mieć również na celu integrację pracowników. Eventy tego typu tworzą przyjazną atmosferę, podnoszą morale pracowników i efektywność komunikacji wewnątrz firmy. Zgrany zespół szybciej i łatwiej podejmuje i realizuje nawet najtrudniejsze wyzwania. Organizacja imprezy integracyjnej to przede wszystkim przygotowanie doskonałego scenariusza, dopasowanego do okazji oraz potrzeb i oczekiwań uczestników spotkania. Scenariusz gotowy? Czas wybrać idealne miejsce do zabawy!

Służymy Państwu pomocą w przygotowaniu imprezy firmowej, bez względu na jej temat przewodni, czy liczbę uczestników. W naszych salach goście mogą nie tylko dobrze zjeść, ale również doskonale się bawić – tańcząc (również do muzyki na żywo!), śpiewając (karaoke to zawsze dobry pomysł!), czy biorąc udział w różnego rodzaju profesjonalnych zajęciach ukierunkowanych na wspieranie procesów integracyjnych. Oferujemy wyśmienitą kuchnię, elegancki wystrój sal oraz profesjonalną, zaangażowaną obsługę. Do dyspozycji uczestników imprezy będzie również piękny ogród z komfortowymi altanami.