Przyjęcia weselne

Organizacja wesel w domu weselnym Wilczopole:
Jedną z najtrudniejszych decyzji jaką musicie Państwo podjąć przy organizacji wesela to wybór jego miejsca. Aby pomóc w podjęciu decyzji oferujemy fachowe doradztwo, piękne romantyczne miejsce na obrzeżach Lublina, jak również bogate smaczne menu.

Właściciele i obsługa Weselnego Wilczopola dołożą wszelkich starań, aby przyjęcie weselne było niezapomniane, pełne radosnych, pięknych chwil i abyście Państwo chcieli do nas powracać.

W standardowej ofercie organizacji wesel zapewniamy:

 • eleganckie przestronne sale
 • dekorację wnętrza zgodnie z życzeniem Nowożeńców
 • tradycyjny ceremoniał powitania chlebem i solą
 • bogate menu weselne : 6 dań gorących, 13 przekąsek, pieczywo
 • napoje zimne i gorące do konsumpcji na miejscu
 • stół z owocami
 • obsługę kelnerską
 • pokój dla Pary Młodej
 • do Państwa dyspozycji oddajemy ogród i bezpłatny parking
 • nie pobieramy opłaty „korkowej”

W razie potrzeby dostosowujemy się do wymagań i życzeń klienta:

 • Na Państwa życzenie możemy rozszerzyć naszą ofertę o ciasta
 • Cena za przyjęcie ustalana jest indywidualnie w zależności od wybranego menu i ilości Gości
 • Dzieci do 4 lat bezpłatnie
 • Dzieci 4-10 lat ½ ceny
 • Obsługa Państwa przyjęcia (zespół, fotograf) – w promocyjnej cenie

W celu uzyskania szczegółowej oferty – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Dlaczego warto organizować wesele w Weselnym Wilczopolu?

Dom Weselny – Weselne Wilczopole to miejsce, w którym organizujemy niezapomniane i wyjątkowe wesela i przyjęcia okolicznościowe. Organizacja wesel to nasza pasja, z której narodziło się to miejsce.

Od wielu lat zajmujemy się tym, by wyjątkowy dzień w Państwa życiu, jakim bez wątpienia jest wesele, przebiegał harmonijnie, zgodnie z zamierzonym planem, w rodzinnej i przyjaznej atmosferze. Weselne Wilczopole to rodzinna firma, dla której najważniejsze wartości to miłość, wzajemne zaufanie i profesjonalizm. Pomagamy młodym parom na każdym etapie organizacji wesela. Zapewniamy dekorację sali, fachową obsługę, szeroki wybór menu oraz w razie potrzeby zespół i fotografa.

Dom Weselny, Wilczopole to dwie klimatyzowane sale weselne. Jedna – mniejsza, świetnie sprawdzi się podczas organizacji kameralnego przyjęcia weselnego w gronie najbliższych. Druga – większa sala to idealne miejsce na huczne wesele i tańce do białego rana. Oferujemy przestrzeń dla zespołu lub DJ’a, dowolną konfigurację ustawienia stołów dla gości oraz miejsce na stół ze słodkościami i stół wiejski. To, co nas wyróżnia, to jednak przestrzeń wokół sali weselnej i duża baza noclegowa. W naszym magicznym ogrodzie znajdują się romantyczne altanki oraz miejsce, gdzie w komfortowych warunkach najmłodsi goście weselni mogą odpocząć od zgiełku na sali i uciąć sobie drzemkę na świeżym powietrzu.

dom weselny Lublin - weselne wilczopole - organizacja wesel Lublin

Teren zielony Weselnego Wilczopola umożliwia nawet dodatkowe atrakcje dla dzieci w postaci dmuchańców lub zabaw z animatorem – miejsca z pewnością nie zabraknie. To wszystko w stosunkowo dużej odległości od drogi głównej, dzięki temu rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swoich pociech. Poza tym oferujemy duży parking dla gości weselnych oraz bazę noclegową, którą w ostatnim czasie znacznie poszerzyliśmy, budując dodatkowy hotel.

Nasza kuchnia skupia się na wykorzystywaniu sezonowych produktów, które pozyskujemy z własnego pola lub kupujemy u miejscowych rolników. Stawiamy na ekologiczną i zdrową żywność w trosce o wasze zdrowie i zadowolenie. Dostosowujemy się do wymagań pary młodej, względem specjalnego menu dla najmłodszych lub wegetarian i alergików.
Weselne Wilczopole to kompleksowa organizacja wesel, atrakcyjne ceny i gwarancja niezapomnianej zabawy do białego rana. A to wszystko w miłej, rodzinnej atmosferze wśród malowniczych terenów Lubelszczyzny.

Dom Weselny w Lublinie – organizacja wesel – zapraszamy do kontaktu!

Kontakt