Zabawy sylwestrowe

Sylwester – organizacja imprez Sylwestrowych Wilczopole: Tradycja hucznego żegnania starego i witania Nowego Roku jest stosunkowo świeża – zrodziła się dopiero na przełomie XIX i XX wieku. Początkowo wigilię Nowego Roku świętowały wyłącznie wyższe sfery, szybko jednak zwyczaj tej wyjątkowej (bo jedynej takiej w roku!) zabawy ogarnął całe społeczeństwa. Obecnie świętują niemal wszyscy, a typów sylwestrowych imprez jest… do wyboru, do koloru. Możemy bawić się na domówkach, dyskotekach, imprezach plenerowych, w górach…

Osoby, które chcą uczcić Sylwestra w tradycyjny sposób – decydują się na udział w balu sylwestrowym. To eleganckie przyjęcie, na którym obowiązują wytworne stroje (garnitury lub fraki oraz sukienki koktajlowe lub długie suknie), dobre maniery i… szumna zabawa, oczywiście. Do dyspozycji gości są suto zastawione stoły, doskonała muzyka (najczęściej na żywo!) oraz przestronna, wytwornie udekorowana sala balowa. Prawdziwy bal sylwestrowy w lokalu? Tak! Najwyższy czas wybrać miejsce!

Bal sylwestrowy w lokalu pod Lublinem

Zabawa sylwestrowa w Lublinie? Weselne Wilczopole to idealna lokalizacja, w której zorganizujemy niezapomniany Sylwester w Lublinie, w tradycyjnym, balowym stylu. W tym niezwykłym miejscu znajdą Państwo jedną z najpiękniejszych sal balowych w województwie lubelskim – nowoczesną i przestronną, gustownie urządzoną, doskonale oświetloną i posiadającą świetną akustykę. W elegancki charakter imprezy idealnie wpiszą się kryształowe żyrandole, szykowne tkaniny i niebanalne dekoracje.

Chcecie zorganizować wyjątkowego bal sylwestrowy w Lublinie dla grona znajomych, przyjaciół, rodziny bądź współpracowników? Służymy Państwu wszelką pomocą w podołaniu temu zadaniu! W naszym obiekcie do Państwa dyspozycji są trzy sale, w których łącznie może bawić się nawet 200 osób (choć z równą przyjemnością organizujemy kameralne przyjęcia). Nasi kucharze serwują najwyższej jakości dania zgodnie z ustalonym wcześniej menu. Okalający obiekt ogród z rozciągającymi się zeń pięknymi widokami na okolicę to idealne miejsce na wypicie toastu o północy i obserwowanie pokazów sztucznych ogni.

Sylwester Lublin

Sylwester w Lublinie

Weselne Wilczopole to kompleksowa organizacja imprez sylwestrowych. Nasze sale to dwa mniejsze pomieszczenia, idealne na kameralne zabawy w gronie najbliższych oraz duża sala, na której zmieści się nawet 150 osób. Wszystkie sale są komfortowe i klimatyzowane. Zapewniamy dużą bazę noclegową. W ostatnim czasie wybudowaliśmy przestronny hotel, w którym bez problemu zmieścimy wszystkich gości. Oferujemy również wygodny parking.

To, co nas wyróżnia to wysoka jakość posiłków, które przygotowujemy własnoręcznie, na miejscu. Staramy się korzystać z sezonowych produktów, które pozyskujemy od miejscowych rolników. Stawiamy na ekologię i niepowtarzalny smak, przygotowywanych przez nas potraw. Współpracujemy ze sprawdzonymi usługodawcami, którzy zapewniają wyjątkową oprawę muzyczną organizowanego przez nas sylwestra oraz dekoracje i ciekawe atrakcje podczas zabawy.
Weselne Wilczopole to duża przestrzeń wokół domu weselnego, gdzie znajdują się romantyczne altanki, wspaniałe do wznoszenia toastów tylko we dwoje lub w gronie najbliższych i podziwiania pokazu sztucznych ogni.
Sylwester w Weselnym Wilczopolu to gwarancja zabawy do białego rana i wspomnień, które pozostaną z nami już na zawsze.

Zadzwoń do nas i zarezerwuj miejsce. Sylwester w domu weselnym Wilczopole, to niezapomniane przeżycia! Skontaktuj się z nami.